Žalūzijas

Drukāt

"Austrumu Baltijas kompānija", SIA, Žalūzijas, aizsargrestes

Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012
Aizsargžalūzijas, Aizsargrestes, Rullo žalūzijas , Žalūzijas vertikālās, horizontālās, rullo, plisse, Kasešu žalūzijas , diena/nakts žalūzijas . Apraksts: Uzņēmums „Austrumu Baltijas kompānija” tika dibināts 1996 gadā ar ražošanas bāzi visa veida žalūziju ražošanai. Liela uzmanība tiek veltīta aizsargžalūziju izgatavošanai no ALUTECH INC ražotajiem profiliem-restes 56mm, 84mm.Profili ar putupildījumu un ekstrudēti profili.

"Vidzemes logi", SIA, PVC, plastmasas logi, durvis Rīga

K.Barona 130, Rīga, LV-1012
Insektu sieti, odu sieti, odu tīkli, žalūzijas , kasešu žalūzijas , rullo žalūzijas .

"Žalūziju centrs", salons

K.Barona 136c, Rīga, LV-1012
Žalūzijas, aizkaru stieņi

"Mastech", IK

Dārzaugļu 1b, Rīga, LV-1012
Visa veida žalūzijas , žalūziju izgatavošana Rīgā, žalūziju ražošana, montāža, piegāde, uzstādīšana. Plastmasas logu žalūzijas . Žalūzijas speciāli PVC logiem.

"Lauresta LV", SIA

K.Barona 136c, Rīga, LV-1012
Žalūzijas, aizkaru stieņi

"Tīrības pamats", SIA

K.Barona 122a, Rīga, LV-1012
Ikdienas uzkopšana, ģenerāltīrīšana pēc remonta, ģenerāltīrīšana. Ķīmiskā tīrīšana, mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana. Paklāju ķīmiskā, mīksto mēbeļu tīrīšana. Grīdas segumi, logu mazgāšana, telpas sagatavošana pirms darba, telpu uzkopšana pēc remonta, telpu uzkopšana pēc darba, vertikālu, horizontālu žalūziju tīrīšana, žalūziju apstrāde,
Logu noformēšanai, aizsardzībai pret sauli, telpas aptumšošanai un pat drošībai ir pieejamas dažādu materiālu un funkcionalitātes žalūzijas. Lielā audumu izvēle ļauj tās pieskaņot katras telpas interjeram. Vertikālās, rullo, horizontālās un romiešu žalūzijas, kā arī - žalūziju paneļu sistēmas un aizsargžalūzijas iespējams izvēlēties atbilstoši lietošanas ērtumam un iedomātajam mērķim. Pieejamas arī žalūzijas jumta logiem, kas ir būtiski, jo augšstāva telpas mēdz ievērojami sakarst. Paceļamās aizsargžalūzijas un aizsargrežģi iecienīti drošībai. Savukārt markīzes paredzētas logu un fasādes aizsargāšanai pret sauli un nokrišņiem, uzstādot tās ārpusē. Uzņēmumi pieņem arī nestandarta pasūtījumus, veic uzstādīšanu.